Juubelid ja pulmad

Pulmad, sünnipäevad ja juubelid on tähtpäevad, mida soovime tähistada väärikalt ja pidulikult koos oma lähedastega. Mõisa siseruumid sobivad kuni 50 külalisega pidudeks. Jõuluajal loob meeleolu kaunis kuusk verandal.

Teie päralt on kogu mõisa esimene korrus, sealhulgas garderoob, tualetid, raamatukogu, saalid, veranda ning mõisa köök. Mõisa teisel korrusel saavad peo võõrustajad end valmis seada. Aiaga piiratud mõisa territooriumil saab mugavalt parkida ning nautida jalutuskäike värskes õhus.

Ruumiplaanid

Soovi ja vajaduse korral saab peopaiga luua mõisaaeda peotelgi või paviljoni näol, kus pole piiranguid külaliste arvule.

Toitlustus

Aitame teid rõõmuga cateringi valikul ning soovi korral ka kogu toitlustuse korraldusel. Meil on väga hea koostöö Caviar, Ribe, Nordic, Põhjala ning Tervise cateringidega.

Hind

1100–3300 eurot, sõltuvalt ürituse formaadist, osalejate arvust, ajast ja muudest aspektidest. Palun küsige julgesti personaalset pakkumist.

Asukoht

Kõltsu Mõis

Lääne-Harju vald, 76702 Harjumaa, Eesti
Ava GPS sõidujuhend
Kõltsu mõis Facebookis

Kõltsu mõis asub Lääne-Harju vallas Laulasmaal. Tallinnast mööda Rannamõisa teed tulles jääb mõis Laulasmaa koolist 2 kilomeetri kaugusele paremat kätt. Tallinnast Keila suunalt mööda Paldiski maanteed sõites tuleb peale 35-ndat kilomeetrit keerata paremale Laulasmaa poole ja sõita 2 kilomeetrit. Kõltsu mõis jääb vasakut kätt.

Kontakt

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja
Tel: +372 51 46 625
E-mail: info@koltsumois.ee

Kirjuta meile

Palun täida kõik väljad.