Koosolekud ja seminarid

Mõis ootab enda juurde nõu pidama, kogemusi jagama ja uut tarkust looma. Kaunite vaadetega ruumid sobivad seminarideks, nõupidamisteks ja koosolekuteks kuni 40 inimesele. Osalejaid võib olla ka palju vähem, peamine, et nad väärtustavad looduskaunist paika ja väärikat miljööd. Jõuluajal loob meeleolu kaunis kuusk verandal.

Teie kasutada on kogu mõisa esimene korrus, sealhulgas garderoob, tualetid, raamatukogu,saal, veranda ning mõisa köök. Aiaga piiratud mõisa territooriumil saab mugavalt parkida ning nautida värskes õhus jalutuskäike aias ja mere ääres.

Ruumiplaanid

Mõisa poolt on toolid ja lauad, ekraan ja projektor, pabertahvel.

Toitlustus

Aitame teid rõõmuga cateringi valikul ning soovi korral ka kogu toitlustuse korraldusel. Meil on väga hea koostöö Caviar, Ribe, Nordic, Põhjala ning Tervise cateringidega.

Hind

500–1400 eurot, sõltuvalt ürituse formaadist, osalejate arvust, ajast ja muudest aspektidest. Palun küsige julgesti personaalset pakkumist.

Asukoht

Kõltsu Mõis

Lääne-Harju vald, 76702 Harjumaa, Eesti
Ava GPS sõidujuhend
Kõltsu mõis Facebookis

Kõltsu mõis asub Lääne-Harju vallas Laulasmaal. Tallinnast mööda Rannamõisa teed tulles jääb mõis Laulasmaa koolist 2 kilomeetri kaugusele paremat kätt. Tallinnast Keila suunalt mööda Paldiski maanteed sõites tuleb peale 35-ndat kilomeetrit keerata paremale Laulasmaa poole ja sõita 2 kilomeetrit. Kõltsu mõis jääb vasakut kätt.

Kontakt

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja
Tel: +372 51 46 625
E-mail: info@koltsumois.ee

Kirjuta meile

Palun täida kõik väljad.