Eriüritused

Liivaluidetel kõrguv mõis on nagu elustunud lehekülg muinasjuturaamatust. Ümbritsev loodus, merekohin ja šveitsipäraste mõjutustega puitarhitektuur teevad sellest erilise paiga. Terviklikuks kujundatud mõisaparki täiustavad pronksskulptuurid ning aiamiljöö läheb sujuvalt üle metsapargiks, kus teerajad viivad üle kergete kaarsildade ning ümber saarekestega järvesilma mereranda. Puidust kõlakojas saab korraldada kontserte ning toole on viiesajale inimesele.

Tasub julgelt unistada ning luua endale meelepärane üritus, olgu selleks fotosessioon mõisaruumides ja aias, suurejooneline pulmapidu või ettevõtte juubel erinevates peotelkides või sootuks privaatne meeskonnaüritus kaunil saarekesel või mererannas.

Toitlustus

Aitame teid rõõmuga cateringi valikul ning soovi korral ka kogu toitlustuse korraldusel. Meil on väga hea koostöö Caviar, Ribe, Nordic, Põhjala ning Tervise cateringidega.

Hind

Sõltuvalt ürituse formaadist, osalejate arvust, ajast ja muudest aspektidest. Palun küsige julgesti personaalset pakkumist.

Asukoht

Kõltsu Mõis

Lääne-Harju vald, 76702 Harjumaa, Eesti
Ava GPS sõidujuhend
Kõltsu mõis Facebookis

Kõltsu mõis asub Lääne-Harju vallas Laulasmaal. Tallinnast mööda Rannamõisa teed tulles jääb mõis Laulasmaa koolist 2 kilomeetri kaugusele paremat kätt. Tallinnast Keila suunalt mööda Paldiski maanteed sõites tuleb peale 35-ndat kilomeetrit keerata paremale Laulasmaa poole ja sõita 2 kilomeetrit. Kõltsu mõis jääb vasakut kätt.

Kontakt

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja
Tel: +372 51 46 625
E-mail: info@koltsumois.ee

Kirjuta meile

Palun täida kõik väljad.