Susanna Aleksandra Quartet

Hubane kontsert-õhtusöök talvises Kõltsu mõisas ühendab endas hea söögi, meeleolu ja džässmuusika. Susanna Aleksandra mahedat tämbrit saadavad Holger Marjamaa klaveril, Heikko Remmel bassil ja Ahto Abner trummidel. Esitusele tulevad Susanna omalooming ning seaded džässi standarditest. Susanna Aleksandra jaoks on muusikas tähtsaim lugude jutustamine ning energia ja sünergia, mis tekib nii mängijate endi kui ka mängijate ja publiku vahel. Holger Marjamaa on Eesti svingivaim ja virtuoosseim džässpianist. Kõltsu mõisa kontsertile saabub ta otse New Yorki kuulsamaite džässiklubide nagu Dizzy´s, Smalls ja Mezzrow lavadelt. Heikko Remmel ja Ahto Abner on Eesti parimaid bassi-trummi tandemeid.
Pilet 80€ sisaldab tervitusjooki, veini, buffeeõhtusööki Caviar Cateringilt ning kontserti. Kui soovite osaleda, siis palun andke sellest eelnevalt teada info@koltsumois.ee

kontsert-õhtusöök
Algus 18:00 Hind 80.-

Kontaktid

Kõltsu mõis asub Lääne-Harju vallas Laulasmaal. Tallinnast mööda Rannamõisa teed tulles jääb mõis Laulasmaa koolist 2 kilomeetri kaugusele paremat kätt. Tallinnast Keila suunalt mööda Paldiski maanteed sõites tuleb peale 35-ndat kilomeetrit keerata paremale Laulasmaa poole ja sõita 2 kilomeetrit. Kõltsu mõis jääb vasakut kätt.

Kõltsu Mõis

Lääne-Harju vald, 76702 Harjumaa, Eesti
Ava GPS sõidujuhend
Kõltsu mõis Facebookis

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja
Tel: +372 51 46 625
E-mail: info@koltsumois.ee

Kirjuta meile